Weldin logotype
Staplade rör, där man ser igenom det mittersta röret

Kontakt

Vi svarar gärna på de frågor du har. Vänd dig till någon av oss nedan så hjälper vi dig.

Du kan även fylla i formuläret längst ner på sidan så kontaktar vi dig så snart som möjligt.

Peter Fahar, VD Weldin

Peter Fahar

VD och affärsområdeschef

072 –  819 8098
peter.fahar@weldin.se

Magnus Krantz, projektledare på Weldin

Magnus Krantz

Projektledare

070 – 674 6110
magnus.krantz@weldin.se

Martin Svensson, projektledare på Weldin

Martin Svensson

Projektledare

073 – 075 0195
martin.svensson@weldin.se

Gunnar Hansson, projektledare på Weldin

Gunnar Hansson

Projektledare

070 – 696 4489
gunnar.hansson@weldin.se

Ledande montörer

Fredrik Tallkvist

Fredrik Tallkvist

Ledande montör

070 – 232 6839
fredrik.tallkvist@weldin.se

Mikael Carlander

Mikael Carlander

Ledande montör

mikael.carlander@weldin.se

Jonas Bäck

Jonas Bäck

Ledande montör

076 – 669 6318
jonas.back@weldin.se

Andreas Lanz Weldin

Andreas Lanz

Ledande montör

070 – 291 5705
andreas.lanz@weldin.se

John Kollgren

John Kollgren

Ledande montör

072 – 819 8096
john.kollgren@weldin.se

Andres Thiers

Andres Thiers

Ledande montör

072 – 819 8096
andres.thiers@weldin.se

Svetsare/industrirörläggare och maskinoperatör

Casper Pettersson

Casper Pettersson

Svetsare/industrirörläggare

076 – 669 6335
casper.pettersson@weldin.se

Jonathan Fjällström

Jonathan Fjällström

Svetsare/industrirörläggare

076 – 669 6339
jonathan.fjallstrom@weldin.se

Claes Svensson

Claes Svensson

Svetsare/industrirörläggare

076 – 669 6330
claes.svensson@weldin.se

Pontus Allert

Pontus Allert

Svetsare/industrirörläggare

076 – 669 6322
pontus.allert@weldin.se

Jonas Brolin

Jonas Brolin

Svetsare/industrirörläggare

076 – 669 6312
jonas.brolin@weldin.se

Rasmus Dombernowsky

Rasmus Dombernowsky 

Svetsare/industrirörläggare

072 – 819 8099
rasmus.dombernowsky@weldin.se

Tommy Nilsson

Tommy Nilsson

Svetsare/industrirörläggare

076 – 669 6357
tommy.nilsson@weldin.se

Dennis Austrheim

Dennis Austrheim

Maskinoperatör svarv och fräs

072 – 552 6979
dennis.austrheim@weldin.se

Ekonomi

Har du frågor kring ekonomi som ex.vis din faktura, kontakta ekonomi@proton.se. 

Vänligen skicka fakturor (i pdf) till invoice@proton.se. 

Hitta hit

Adress

Storås industrigata 12B
424 69 Angered

Kontakta oss

Telefon : 070-674 6110

Email : info@weldin.se